+

O nás

Vítáme Vás na stránkách advokátní kanceláře Mgr. Petry Hrubé a JUDr. Miroslavy Zlatníkové. Jsme samostatnými advokátkami a sídlíme ve společných prostorách naší advokátní kanceláře v Mostě.

Naše advokátní kancelář poskytuje právní služby v rámci své generální praxe široké veřejnosti i podnikatelským subjektům ve většině oborů českého práva. Soustřeďujeme se především na právo občanské, rodinné, pracovní, obchodní, ale také na právo trestní.

V těchto oblastech poskytujeme zejména tyto právní služby:

Při naší činnosti úzce spolupracujeme rovněž s notářskou kanceláří a se soudními exekutory.

Nabízíme kvalifikované právní služby a maximální vstřícnost v jednání. Při poskytování našich služeb klademe důraz na individuální a profesionální přístup ke klientovi. Zájmy našeho klienta jsou pro nás vždy na prvním místě. Prioritou je nalezení optimálního řešení problému klienta co do časové i finanční náročnosti. Vždy usilujeme o nejefektivnější řešení daného sporu, které dle našeho přesvědčení vychází z individuálních potřeb a přání klienta. Naším cílem je upozornit klienta na jeho práva, možnosti a případná rizika a navrhnout klientovi takové řešení jeho situace, jež zbytečně nebude navyšovat náklady na straně klienta a současně uspokojí jeho požadavky v mezích daných mu právním řádem České republiky.

Neslibujeme nemožné. Vždy Vás seznámíme s riziky případného soudního sporu a pomůžeme Vám rozhodnout se o dalším postupu při poskytnutí kvalifikované právní rady.

Naší filozofií je spokojený klient a důvěra v námi poskytnuté služby.